Autobokštelis nuoma | Blog | Viluna

autobokštelio nuoma

Autobokštelis, nuoma – paslauga naudinga visiems!

Kaip rodo praktika, autobokšteliai darbuojasi ne tik įmonėms, bet taip pat ir fiziniams asmenims, įvairiems darbams atlikti. Jei Jums anksčiau neteko naudotis autobokštelio nuoma ir turite nedaug žinių apie tai, pasistengsime trumpai pristatyti mūsų teikiamą paslaugą.

Autobokštelis, nuoma tai du viename, kitais žodžiais specializuotos technikos aukštuminiams darbams vykdyti nuoma. UAB Viluna autobokšteliai pasižymi tokiomis savybėmis kaip kėlimo aukštis iki 22 metrų, pasisukimas 360° kampu, keliamoji galia 250 kg, galimybė privažiuoti praktiškai bet kur. Plačiau apie tai mūsų svetainės skiltyje “Autobokštelio nuoma“. Kitais žodžiais, automobilinis bokštelis gali iškelti vieną ar du žmones su reikiama įranga į 22 metrų aukštį. Objektas tampa pasiekiamas reikiamu atstumu ir reikiamu kampu ir be abejo, reikiamame aukštyje.

Kadangi autobokštelis yra specializuota technika, tinkamai ją valdyti gali ne kiekvienas. Mūsų vairuotojai – operatoriai yra profesionalai ir tikri šios srities žinovai. Kiekvienas mūsų operatorius yra sukaupęs virš 10 metų pastovaus darbo patirtį. Įgyta patirtis leidžia iš anksto įvertinti darbo galimybes, privažiavimą, reikiamą laiką darbams atlikti ir kitas sąlygas. Todėl darbų užsakovas visada iš mūsų sulauks patarimų kaip geriau būtų privažiuoti, išdėstyti automobilinį bokštelį, nuo ko pradėti.

Taigi, mūsų autobokštelių techninės galimybės ir operatorių patirtis kaip tik tai, ko reikia aukštuminiams darbams vykdyti. Kalbant apie aukštyje vykdomus darbus, jie gali būti įvairūs, tačiau galima būtų juos suskirstyti į tokias sritis: fasadų valymas ir dažymas, reklamos tvirtinimas ir nuėmimas, įvairių konstrukcijų tvirtinimas, tiltų dažymas, langų plovimas, sienų valymas, šventinių dekoracijų puošimas ir kitų darbų vykdymas. Plačiau apie tai mūsų svetainės skiltyje “Paskirtis“. Daugumą vardintų darbų užsako juridiniai asmenys, tačiau sulaukiame darbų ir iš fizinių asmenų. Dažniausiai tai būna namų latakų valymas, medžių genėjimas, langų plovimas, paukščių lizdų šalinimas, augintinių gelbėjimas ir kiti panašūs darbai.

Skirtingais metų laikais, būna vykdomi skirtingi tuo metu aktualūs darbai. Kiekvienais metais mūsų autobokšteliai dalyvauja Vilniaus miesto Rotušės aikštėje kalėdų eglės puošime. Girliandomis, žvaigždėmis, snaigėmis puošiame Gedimino prospekto ir kitas senamiesčio gatves, pastatus bei privačius namus.

Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome skambinti mums mob. telefonu +370 699 90610.